نحوه خرید کولر گازی بانه

1398/31/01
بازدید : 286

به نام خالق یکتا


شما عزیزان برای سفارش هرکدام از محصولات کولرگازی بانه کافیست با شماره تلفنهای مندرج در سایت و زیر هر محصول تماس حاصل بفرمایید.
کارشناسان ما اماده پاسخگویی به شما و ارایه مشاوره برای خرید هرچه بهتر و مناسبتر شما میباشند و مراحل خرید را برای شما عزیزان انجام خواهند داد.
1- پس از انتخاب کالای موردنظر خود مبلغ  100 هزار تا  300 هزار تومان با توجه به مسافت شما از بانه به عنوان بیعانه جهت قطعی کردن سفارش پرداخت خواهید کرد. ( بیعانه فقط به منظور قطعی بودن سفارش دریافت میشود چرا که برخی افراد مزاحم بصورت غیر واقعی ثبت سفارش انجام داده و بعد از ارسال کالا مشخص شده که سفارش غیر واقعی بوده سبب زیان های بسیاری برای شرکت خواهد بود.)

2- کالای مورد نظر شما توسط باربری های طرف قرارداد  ظرف 24 ساعت درب منزل تحویل شما خواهد شد.

3_ بعد از دریافت کولر با شماره های مندرج در دفترچه گارانتی شرکت تماس حاصل میفرمایید و شرکت در کوتاه ترین زمان ممکن نیروهای نصب خود را به محل شما جهت نصب و راه اندازی ارسال خواهد کرد.

 توجه : چنانچه کالای شما دچار مشکلی باشد سریعا توسط نماینده شرکت موضوع گزارش داده خواهد شد و کالای شما ظرف 24 ساعت تعویض خواهد شد که البته بدلیل دقت و حساسیت مدیران سایت کالا بانه در امر تولید , طراحی و واردات محصولات و همچنین طبق اصول برند سازی و کنترل کیفی محصولات توسط شرکت امکان این موضوع یک در میلیون خواهد بود و این موضوع فقط برای اطمینان خاطر مشتریان عزیز در اینجا مطرح شد.

( به هیچ عنوان تا قبل از رسیدن نماینده شرکت کالا را روشن و یا راه اندازی نفرمایید تا از شرایط گارانتی محصول خارج نشود. )

09183785082

09195438060

سفارش و پشتیبانی